Вашій увазі новий випуск Вісника проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

Пропонуємо до вашої уваги 10 випуск Вісника проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», який представляє реформаторські, дослідницькі, навчальні ініціативи та ініціативи з обміну знаннями нашого Проекту. У номері перші випускники Циклу тематичного удосконалення з громадського здоров’я поділяться своїми враження, а організатори розкажуть, коли можна очікувати новий курс в Україні та як планується забезпечити його сталість. Ви дізнаєтесь про пропоновані функції першого в Україні новоствореного міського центру громадського здоров’я в Києві та скільки коштів цього року виділять місцеві бюджети 7 регіонів на закупку соціальних послуг з ВІЛ через механізм соціального замовлення.

Також у 10му випуску коротко представлено результати дослідження мотиваторів і стимулів праці медичних працівників, які надають ВІЛ-послуги, плани з  розширення тестування на ВІЛ із застосуванням швидких тестів, над якими працювали керівники обласних підрозділів охорони здоров’я , та плани з навчання лікарів і медсестер первинної ланки консультуванню та тестуванню на ВІЛ.

До Вашої уваги також короткий огляд реформаторських ініціатив Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», представлених на третій національній науково-практичній конференції з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні «За кожне життя разом: прискорення до мети 90-90-90».

Приємного читання!

Завантажити номер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *