На базі спеціалізованої туберкульзної лікарні Херсонської ВК-61 провели інформаційне заняття “Зменшення стигми та дискримінації до представників уразливих груп та ЛЖВ в місцях позбавлення волі зі сторони персоналу”

17  березня 2017 року на базі спеціалізованої туберкульзної лікарні Херсонської ВК-61 соціальним працівником ХМГО «Асоціація 21 століття» було проведено інформаційне заняття на тему: “Зменшення стигми та дискримінації до представників уразливих груп та ЛЖВ в місцях позбавлення волі зі сторони персоналу”   в рамках проекту   RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України»  за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Соціальний супровід осіб, що відбувають покарання та звільняються з місць позбавлення волі».

На  занятті були присутні  різнофахові співробітники установи, які працюють із засудженими та мають відповідний досвід.

Досвідом ділився начальник лікарні, його заступник, начальник психологічної служби, психолог установи, головна медична сестра та молодший медичний персонал.

Питання подвійної дискримінації (хворі є засудженими, плюс  ще й ЛЖВ) дуже актуальне в місцях позбавлення волі. Причини для цього у кожного свої, особливо це стосується людей без медичної освіти, які живуть “стереотипами”. Не останню роль відіграє неправильна поінформованість громадськості.

Проте є ефективні методи подолання такого ставлення, до яких можна віднести й подібні інформаційні занняття з персоналом.

Персонал установи вдячний соціальним працівникам за роботу, яка проводиться для покращення психоемоціонального стану хворих, налаштування на довготривале лікування та прихільність до терапії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *