У середині березня 2017 року у Херсоні планують затвердити локальні протоколи з консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію

У середині березня 2017 року будуть затверджені локальні протоколи з консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію. Про це було повідомлено у ході засідання робочої групи з координації пілотування сталої моделі надання ВІЛ послуг в місті Херсоні, яке відбулось 24 лютого у приміщенні офісу організації «Херсонська міська громадська організація  «Асоціація 21 століття». Головувала на засіданні заступник директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ліна Бондарева.

2

Засідання пройшло за участі головних лікарів лікувально-профілактичних закладів  м.Херсона  та спеціалізованих закладів області.

За словами головного лікаря Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, що є партнером по впровадженню пілоту  «Сталість ВІЛ-послуг» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» у регіоні  Наталії Риженко, локальні протоколи розробляються з урахуванням особливостей кожного лікувального закладу, а також із урахуванням щонайменших «втрат» ВІЛ-позитивних  пацієнтів, диспансеризації та призначення антиретровірусної терапії.

Довідка. Під локальним протоколом розуміють перелік дій лікаря для надання професійної послуги тестування на ВІЛ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *