В рамках проекту RESPECT соціальні працівники у Херсоні провели ряд заходів для осіб, які готуються до звільнення

В  рамках проекту RESPECT  «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Соціальний супровід осіб, що відбувають покарання та звільняються з місць позбавлення волі» протягом останніх двох місяців соціальними працівниками проводилися заходи, а саме:

  • 21.08.2017 на базі ГВК – 7 соціальним працівником  було проведено інформаційне заняття «Профілактика, попередження ВІЛ та контроль стану здоров’я. Тестування». На заході були присутні 3 особи,що готуються до звільнення. На даному заході учасники отримали інформацію щодо такого захворювання, як ВІЛ-інфекція, методи діагностики ВІЛ, роз’яснення результатів швидких тестів, лікування ВІЛ-інфекції, а також  отримали інформації щодо профілактики, та попередження ВІЛ – інфекції. Також було роз’яснено, яким чином потрібно слідкувати за станом здоров’я, враховуючи той факт, що всі клієнти уже мають захворювання на туберкульоз. Обговорювалися питання щодо можливості шляхів передачі ВІЛ – інфекції та добровільного тестування, як в місцях позбавлення волі, так і за їх межами.  В  обговоренні даних питань учасники  активно приймали участь, ставили запитання та самі охоче відповідали на делікатні питання.
  • 25.07.2017 на базі ДВК-10 соціальним працівником  було проведено інформаційне заняття «Соціальна адаптація осіб, що звільняються з ВК». На заході були присутні 4 особи, що готуються до звільнення. На даному заході учасники отримали інформацію щодо місць надання соціальної та медичної допомоги. Обговорювалися питання трудоустрою, соціальної адаптації, планування свого часу та бюджету. Також було звернено увагу на діагностику на ІПСШ для планування сім’ї. Учасники жваво приймали участь у обговоренні.
  • 18.08.2017 на базі ДВК-10 соціальним працівником було проведено інформаційне заняття «Тестування на ВІЛ». На заході були присутні 11 осіб, що готуються до звільнення. На даному заході учасники отримали інформацію щодо загальної інформації про ВІЛ-інфекцію, методи діагностики ВІЛ, роз’яснення результатів швидких тестів, лікування ВІЛ-інфекції. Також було звернуто увагу на соціальні труднощі людей, які отримали ВІЛ-позитивний результат та надано інформацію щодо особливості життя ВІЛ-позитивних людей. Учасники жваво приймали участь у обговоренні.
  • 21.08.2017 на базі ДВК-10 соціальним працівником  було проведено інформаційне заняття «Соціальна адаптація осіб, що звільняються з ВК».На заході були присутні 6 осіб, що готуються до звільнення. На даному заході учасники отримали інформацію щодо місць надання соціальної та медичної допомоги. Обговорювалися питання трудоустрою, соціальної адаптації, планування свого часу та бюджету. Також було звернено увагу на діагностику на ІПСШ для планування сім’ї. Учасники жваво приймали участь у обговоренні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *