ХМГО “Асоціація 21 століття” підбивала підсумки роботи за 2016 рік за проектом «Розширення комплексного догляду і підтримки для ЛЖВ та забезпечення рівноцінного доступу до послуг»

06 лютого 2017 року на засіданні  робочої групи Херсонської міської громадської організації «Асоціація 21 століття» обговорили результати роботи за 2016 рік  за проектом «Розширення комплексного догляду і підтримки для ЛЖВ та забезпечення рівноцінного доступу до послуг».

Послугою формування прихильності та супровід лікування ВІЛ – охоплено  1849 клієнтів. Соціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб у виправних закладах отримали 287 клієнтів.

У 2016 році організація надавала благодійну допомогу за сприяння Глобального фонду людям, що живуть з ВІЛ, ВІЛ/ТБ, ВІЛ з обмеженим функціональним статусом, ВІЛ- позитивним особам у виправних закладах у вигляді продуктових та гігієнічних наборів, памперсів для дорослих.

В цілому робота команди організації у 2016 році була оцінена позитивно, основні цілі та  завдання організацією виконані.

На робочій зустрічі обговорено стратегію та плани роботи на 2017 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *