1 грудня 2016 року з 10.00 до 16.00 ГО “Асоціація 21 століття” візьме участь у міській вуличній акції в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей (роздача тематичних буклетів, презервативів, здійснення обстеження на ВІЛ швидкими тестами в мобільній амбулаторії, консультування з приводу ІПСШ та гепатиту).
Із 14.00 до 16.00 представники “Асоціації 21 століття” візьмуть участь у міській конференції за ініціативи Міської служби у справах дітей та Клінік дружніх до молоді(КДМ).
Із 10.00 до 12.00 у Даріївській виправній колонії №10 заплановано захід «За здоровий спосіб життя».
2 ж грудня за участі ГО “Асоціація 21 століття” відбудеться міська вулична акція у рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей, у рамках якої запланована роздача тематичних буклетів та презервативів.