9-10 листопада Херсон із робочим візитом відвідали фахівці проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

Фахівці проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Олексій Яременко, Наталя Давиденко та Олена Кордубан 9-10 листопада із робочим візитом відвідали Херсон.

Мета візиту – підбиття підсумків за перший період реалізації пілоту «Сталість ВІЛ-послуг», який в Херсоні впроваджує  ГО «Асоціація 21 століття» та визначення пріоритетів на другий період робочого плану.

1

9 листопада команда проекту ознайомилася із роботою закладів охорони здоров’я – поліклініки №2, кабінету «Довіри» і поліклініки №3 (амбулаторія загальної практики та сімейної медицини) Херсонської клінічної лікарні ім.Є.Є.Карабелеша на предмет можливості розширення послуг консультування та тестування на даних територіях, а також надання технічної допомоги в оснащенні сайтів інтегрованої допомоги.

img_0768

«Особливу увагу ми приділили розробці «Асоціацією 21 століття» плану і бюджету на другий період реалізації пілоту та проведенню фінансового моніторингудіяльності виконавців пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг за перший період», – відзначила Наталя Давиденко, куратор проекту в Херсоні.

3

Як зауважила менеджер грантових програм Олена Кордубан, перший період реалізації пілоту «Асоціацією 21 століття» був відпрацьований успішно.

«Ми побачили, що кошти витрачалися ефективно, і в деяких галузях навіть є значна економія», – зазначила пані Олена.

За результатами візиту буде розроблено план і бюджет пілоту «Сталість ВІЛ-послуг» на другий період з урахуванням конкретних потреб херсонських закладів охорони здоров’я.

img_0797

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *