31 липня та 01 серпня 2017 року установи виконання покарань Херсонської області на чолі з начальником управління пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Оленою Досенко відвідали члени Громадської ради при управлінні. Зустріч відбулась з метою забезпечення участі громадськості в організації процесу виправлення та ресоціалізації засуджених .

Відвідування установ Херсонщини представниками новоствореної Громадської Ради відбулося вперше.

Изображение_2
Так, членами Громадської Ради: Василем Топалем (ГО «Одеське  обласне товариство «Зелена планета майбутнього»), Валерієм Грецем  (ГО«Монітори національного превентивного механізму «Україна без тортур») та Ярославом Зятюком (ХМГО «Асоціація 21 століття») відвідано Херсонській слідчий ізолятор, туберкульозні лікарняні заклади – Херсонську виправну колонію (№61) та Голопристанську виправну колонію (№7), а також Дарївську ВК(№10) та Північну ВК (№90).
Під час відвідування громадськість ознайомилось з умовами тримання засуджених та ув’язнених, комунально-побутовим забезпеченням і харчуванням, наданням соціально-психологічної допомоги, лікуванням тощо. Під час перебування в установах визначено ряд проблемних питань, які потребують вирішення за участі громадськості, визначено щляхи їх вирішення.

Изображение_3
Також проведено прийом засуджених з особистих питань. Крім того, під час відвідування гуртожитків та об’єктів господарського призначення представники Громадської ради безперешкодно мали змогу поспілкуватись із засудженими. Вони були дуже здивовані, що жодної скарги на дії адміністрації до них не надійшло.

Изображение_4

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *