У Херсоні навчальний семінар для юристів та правозахисників на тему: «Толерантність та недискримінація в роботі з представниками груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ»

28.09.2016 року на базі навчально-тренувального центру КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» пройшов навчальний семінар для юристів та правозахисників на тему: «Толерантність та недискримінація в роботі з представниками груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ». У семінарі взяли участь представники державних установ та не урядових громадських організацій, таких як:

 • КЗ «ХМКЛ ім. Є.Є.Карабелеша»
 • Херсонського місцевого центру зайнятості
 • Гуманітарного центру по роботі з внутрішньо переміщеними особами
 • Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
 • ХМГО «Асоціація 21 століття»
 • ХОБФ «Мангуст»
 • ВБО «Позитивні жінки»
 • ХОВМ ЛЖВ

Мета заходу подолання стигматизації та дискримінації до представників/ць груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ (СІН, РКС, ЛГБТ).

Тема семінару – ознайомлення з антидискримінаційним законодавством, поняттям стигми, дискримінації і толерантного ставлення.

Інформаційна компанія проходить за сприянням Всеукраїнської благодійної організації «Ініціатива заради життя» м. Миколаїв та Херсонської міської громадської організації « Асоціація 21 століття» в рамках проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» за напрямком «Антидискримінаційна освіта професійних спільнот» за підтримки компанії «Deloitte Consulting LLP».

Мета проекту — формування толерантного ставлення до УГ шляхом впровадження інформаційної кампанії у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, спрямованої на зниження стигми та дискримінації стосовно представників груп ризику до ВІЛ: РКС, СІН та ЛГБТ серед надавачів медичних послуг.

img_2761-300x225

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ НАПРАВЛЕННІ НА ЗМІНИ, А САМЕ:

 • Трансформувати негативні установки серед медиків на толерантне ставлення стосовно представників груп ризику до ВІЛ: , СІН, РКС та ЛГБТ.
 • Проінформувати про відповідальність (існуючу законодавчу базу), засоби захисту, формування адекватного сприйняття власного ризику серед медиків при наданні послуг представників груп ризику до ВІЛ: РКС, СІН та ЛГБТ.
 • Проінформувати представників груп ризику до ВІЛ: РКС, СІН та ЛГБТ стосовно своїх прав на медичне обслуговування, а також надати інструменти поновлення своїх прав (починаючи від можливих комунікаційних сценаріїв прийому в лікарнях до скарг у відповідні інстанції).
 • СЕМІНАР ПРОВЕЛИ:

  Виконавчий директор Миколаївського обласного громадського молодіжного руху «Пенітенціарна ініціатива»– Моспан Ірина Ярославівна;

  Завідуюча Відділу профілактичної організаційно-методичної роботи та моніторингу і оцінки програмних заходів ХОЦПБС – Анікейчик Тетяна Олексіївна;

  Координатор проекту у м. Херсоні Херсонської міської громадської організації «Асоціація 21 століття» —Муль Мар’ян Юрійович.

img_2744-300x225

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *