Херсонці побували у містечку USAID

На  День міста Херсона у парку «Херсонська фортеця» відкрилось містечко Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Всі бажаючі херсонці мали змогу не тільки дізнатися про програми агентства , що інвестує мільйони та сприяє розвитку соціальних інститутів в Україні , а і весело і корисно відпочити зі своїми дітьми. Поки батьки спілкувалися з волонтерами про охорону здоров’я, права люди, розвиток громад, освіту та інші серйозні теми, їхні дітлахи могли малювати, грати та дізнаватися про ці ж речі поруч більш творчо.

img_0115

Зокрема, у містечку діяла локація, присвячена охороні здоров’я. Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття», яка реалізовує зокрема пілот «Сталість ВІЛ-послуг», взяла безпосередню участь у заході. Під час роботи містечка були проведені інсталяція «Три аргументи на вашу користь», квест «Ми – за здоровий спосіб життя», конкурс малюнку для дітей, «макаронний» майстер-клас, бліц-гра «Реформуємо систему охорони здоров’я разом» та низка інших заходів.

img_0117

В рамках містечка USAID працювала мобільна амбулаторія, де можна було безкоштовно пройти тестування на ВІЛ-інфекцію та отримати відповідні консультаці. На щастя нових випадків ВІЛ-інфекції під час свята не було виявлено.

img_0128

 

img_0131

Містечко USAID відвідав і міський голова Херсона – Володимир Миколаєнко, який ознайомився із усіма проектами, що були представлені та поспілкувався з їх виконавцями.

img_8388

Пілот«Сталість ВІЛ-послуг» реалізовується в Херсоні за підтримки проекту USAID«Реформа ВІЛ-послуг в дії», яки має на меті сприяння посиленню ролі держави та розвитку потенціалу у справі реалізації програм у сфері протидії цієї хвороби. Крім того, організація втілює у життя поліпшення і оптимізаціюрозподілу фінансування програм протидії ВІЛ/СНІДу та зміцнення кадрових ресурсів охорони здоров’я для надання послуг найбільш уразливим групам населення.

 

 

img_8361

 

img_8360

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *