Результати роботи впровадження соціальної послуги «Паліативний догляд»

Соціальне замовлення соціальної послуги «Паліативний догляд» на виконання замовника – управління соціальної політики Херсонської міської ради, реалізовувалося ХМГО «21 століття» з жовтня по грудень 2018 року.
В результаті проведеної роботи охоплено 75 клієнтів, а саме: повнолітні особи з обмеженим прогнозом життя, невиліковними прогресуючими захворюваннями, люди похилого віку, чорнобильці (зокрема онкологічні хворі, хворі на СНІД, туберкульоз), які потребують паліативної допомоги незалежно від захворювання.
Працівниками організації надана соціально-психологічна та юридична допомога – проведенні консультації по паліативному догляду, навичкам самообслуговування та спостереженням за станом здоров’я, надана психологічна та юридична допомога. Усім клієнтам наданні продуктові набори, за потребою надані гігієнічні засоби (підгузники, пелюшки). Послуги надавалися за місцем перебування клієнта (вдома, інфекційній лікарні, протитуберкульозному диспансері).

Після проведеної роботи спостерігається покращення психоемоційного стану клієнта та покращення емоційного стану близького оточення паліативного хворого, отримання навичок допомоги у обслуговуванні хворої особи.

Усі отримувачі соціально-психологічних та юридичних послуг в рамках проекту залишились задоволеними та виявили бажання співпрацювати і надалі.

Відзначили подякою нашу ефективну роботу і ХГО «Союз Ветеранів та інвалідів Чорнобиля», Херсонський осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля», Херсонська обласна організація політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *