Проект «Заради життя»

Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття» з 01.07.2018 року розпочата робота по реалізації проекту «Комплексний пакет послуг з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С в пенітенціарних закладах та органах пробації Державної кримінально-виконавчої служби України» в Херсонській області», який впроваджується в рамках проекту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується організацією РАТН у консорціумі з ВБФ «Коаліція ВІЛ-сервісних організацій» та ВБО «Мережа організацій, що працюють в пенітенціарній сфері».

Термін реалізації проекту з 01.07.2018 року по 30.09.2019 року.

Реалізується проект в п’яти виправних закладах Херсонщини, а саме: Північній виправна колонія №90, Херсонська виправна колонія №61, Херсонському слідчому ізоляторі, Дарʼївській виправній колонії №10, Голопристанській виправній колонії №7, та  в філії Державної  установи  «Центр пробації»  в Херсонській  області.

Мета проекту: Зменшення темпів поширення ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту С (ВГС) шляхом виявлення, догляду та лікування людей, що живуть з ВІЛ, ТБ, хіміорезистентним ТБ (ХР ТБ) та ВГС, які знаходяться у слідчих ізоляторах, місцях позбавлення волі та в органах пробації в Україні.

Проект сприятиме покращенню виявлення ВІЛ, ТБ та ВГС, зміцненню взаємодії, забезпеченню безперервного догляду та лікування для засуджених, ув’язнених та колишніх в’язнів, що живуть з ВІЛ, ТБ, ХР ТБ та ВГС. Оскільки понад 50% ВІЛ-позитивних в’язнів є споживачами ін’єкційних наркотиків (СІН). Проектна діяльність здійснюється в тісній співпраці з філією ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України в Херсонській області», виправними закладами Херсонської області та закладами охорони здоров’я області.

 

Проект «Заради життя» було презентовано в Києві на національній конференції партнерів проекту.

У відкритті національної конференції взяли участь Джон А. Пеннел, заступник директора Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні та Білорусії, Світлана Леонтьєва, директор проекту “Заради життя”, Віктор Ляшко, перший заступник Генерального директора центру громадського здоров’я МОЗ України, Олег Торкунов, заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту, керівник Центру пробації Олег Янчук, керівник Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої системи Сергій Васильєв, Катерина Гамазіна, голова представництва РАТН в Україні, представники громадськості, керівний склад кримінально-виконавчих установ та регіональних філій Центру пробації.

У роботі конференції приймали участь голова Адміністративної ради ХМГО «Асоціація 21 століття» Ярослав Зятюк та начальник філії ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України в Херсонській області» Ганна Чегодаєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *