Проведено воркшоп “Автоматизовані фінансові консультанти”

18 жовтня 2018 року за ініціативою ХМГО «Асоціація 21 століття» на базі кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики Херсонського державного університету проведено захід «RoboAdvisor», який відбувається в рамках ініціативи “Meet and Code” що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

       

На заході були присутні учні загально-освітніх шкіл і Херсонського Академічного ліцею імені Олега Мішукова та студенти Херсонського державного університету з економічних та ІТ-спеціальностей.

       

Захід відкрив науковий керівник проекту «Автоматизований фінансовий консультант» Віталій Кобець, який розповів про закритість і платність сервісів робоедвайзерів в ЄС і США та їх відсутність в Україні, що зробило актуальним розробку власного сервісу із алгоритмом прогнозування курсу криптовалют, побудови інвестиційного плану для інвесторів із різною схильністю до ризику та отримання стабільного доходу упродовж життя.

      

Наступним виступив Олександр Сніговим, магістрант 2 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки», який описав загальну архітектуру сервісів робо-едвайзерів, взаємозв’язок програмних модулів, застосування мови Python та інструментів Anaconda Tools і Machine Learning в навчанні нейронної мережі, її тестуванні та застосування для прогнозу курсів криптовалют. Далі Олександр розповів про способи обчислення доходності і ризику перспективних для інвестування криптовалют.

Олексій Іванов, магістрант 2 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», повідомив про сайт compare cryptocurrencies, на якому за допомогою створеним ним модулем перевіряється надійність криптовалюти, видаляються криптовалюти, які вже не використовуються або мають ознаки шахрайства DeadCoins.

Олексій розповів про створення парcеру, який отримує інформацію про криптовалюти на сайті https://finance.yahoo.com/cryptocurrencies/, з якого отримує всю необхідну інформацію для аналізу даних.

Анастасія Мазур, магістрантка 2 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», представила веб-сервіс, який дозволяє за створеною формою про рівень доходу клієнта, його схильність до ризику, терміни інвестиційної програми тощо розрахувати, яку щорічну суму необхідно інвестувати для отримання стабільного доходу упродовж усього життя.

      

По завершенню заходу учасники задали питання, на які отримали розгорнуті відповіді. Троє найбільш активних учасників за активність були винагородженні флеш картою на 16 Гб кожна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *