Конференція з поширення досвіду «Від пілотних проектів до сталих результатів: реформа ВІЛ-послуг та системи охорони здоров’я»

 

17 – 18 липня в Києві пройшла Конференція з поширення досвіду «Від пілотних проектів до сталих результатів: реформа ВІЛ-послуг та системи охорони здоров’я».  Починаючи з 2013 року,  Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», який було реалізовано ТОВ «Делойт Консалтинг», надавав підтримку Уряду України з метою посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення. Восени цього року Проект закінчує свою роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Біля 200 учасникам зі всієї України експерти проекту та його партнери на національному та регіональному рівнях представили результати та основні досягнення Проекту. Представники органів державної влади України (Міністерство охорони здоров’я, Міністерство фінансів, Міністерство соціальної політики), обласних та міських державних адміністрацій, обласних управлінь охорони здоров’я, закладів охорони здоров’я з цільових регіонів, міжнародні партнери, освітні та експертні спільноти, а також неурядові та громадські організації обговорили, як саме будуть використані напрацювання Проекту для сприяння реформі охорони здоров’я України.

На конференції розглядались такі питання, як зміцнення системи громадського здоров’я для реагування на життєво важливі виклики у сфері охорони здоров’я, розбудова кращих систем охорони здоров’я в Україні та забезпечення сталого та динамічного зміцнення системи охорони здоров’я на регіональному та місцевому рівні. Іншими важливими темами були первинна медико-санітарна допомога, зміцнення національних закладів, планування ресурсів для сталої відповіді на епідемію ВІЛ, визначення необхідної кількості та розвиток персоналу в галузі охорони здоров’я, а також інструменти для успішної реалізації реформи охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

 

 

 

В роботі конференції активну участь взяла делегація з міста Херсона: заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Бондарева Ліна Володимирівна, головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Ромаскевич Юрій Олексійович, головний лікар КЗ “Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша” Малицька Алла Павлівна та представники команда ХМГО «Асоціація 21 століття», яка реалізовувала проект у місті Херсоні.

Матеріали конференції за посиланням:
                         http://www.hivreforminaction.org/?page_id=24 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *