Конкурс на надання послуг консультанта з проведення тренінгів

Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття», в рамках проекту «Доступ спільнот щодо обстеження на ВІЛ та виявлення і залучення їх до лікування у Херсонській області», оголошує конкурс на надання послуг консультанта з проведення тренінгів з медичним персоналом лікувально-профілактичних закладів, спрямовані на інституалізацію моделі тестування на ВІЛ, зменшення стигми та дискримінації за ініціативи медичного працівника та тестування партнерів ЛЖВ.

Метою проекту є запровадження і розповсюдження ефективних моделей та підходів виявлення пацієнтів з ВІЛ інфекцією (тестування на базі неспеціалізованих медичних закладів, тестування партнерів пацієнтів, у яких було виявлено ВІЛ) та залучення їх до лікування.

До подачі документів запрошуються кандидати з м. Херсон.

Завдання в рамках виконання робіт: проведення тренінгів з медичним персоналом лікувально-профілактичних закладів, спрямовані на інституалізацію моделі тестування на ВІЛ, зменшення стигми та дискримінації за ініціативи медичного працівника та тестування партнерів ЛЖВ; надання звітів.

Основні вимоги до кандидатів:
• Повна вища освіта;
• Досвід роботи у сфері організації та надання послуг у сфері ВІЛ-сервісу;
• Досвід тренерської діяльності, зокрема по тематиці організації та надання послуг з профілактики, догляду та підтримки в контексті ВІЛ впродовж останніх 3-х років;
• Наявність сертифікатів у сфері ВІЛ-сервісу;
• Добрі комунікативні навички, володіння інтерактивними методиками навчання дорослих.
• Вільне володіння українською та російськими мовами (додаткове володіння англійською мовою буде перевагою).

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме до 18.00 години 29.12.2018 року на електронну адресу: 21_stoletie@ukr.net. або особисто до офісу організації.
У темі листа обов’язково зазначте – «конкурс на надання послуг консультанта з проведення тренінгів».

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Шаповалової Валентини, тел. 095 277 78 44.
ХМГО «Асоціація 21 століття» залишає за собою право повторно розмістити оголошення, скасувати конкурс на надання послуг, запропонувати зміни до надання послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *