Конкурс на надання послуг консультанта з тестування на ВІЛ із застосуванням швидких тестів

Херсонська міська громадська організація «Асоціація 21 століття», в рамках проекту «Доступ спільнот щодо обстеження на ВІЛ та виявлення і залучення їх до лікування у Херсонській області», оголошує конкурс на надання послуг консультанта з тестування на ВІЛ із застосуванням швидких тестів.

Метою проекту є запровадження і розповсюдження ефективних моделей та підходів виявлення пацієнтів з ВІЛ інфекцією (тестування на базі неспеціалізованих медичних закладів, тестування партнерів пацієнтів, у яких було виявлено ВІЛ) та залучення їх до лікування.

До подачі документів запрошуються кандидати з м. Херсон.

Завдання в рамках виконання робіт: навчання методики тестування на ВІЛ із застосуванням 2-х швидких тестів, моніторинг, проведення семінарів-тренінгів по контролю якості тестування на робочих місцях.

Основні вимоги до кандидатів:
• Повна вища освіта;
• Досвід роботи у сфері організації та надання послуг у сфері ВІЛ-сервісу;
• Наявність сертифікатів у сфері ВІЛ-сервісу;
• Вільне володіння українською та російськими мовами (додаткове володіння англійською мовою буде перевагою).

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме до 18.00 години 29.12.2018 року на електронну адресу: 21_stoletie@ukr.net. або особисто до офісу організації.
У темі листа обов’язково зазначте – «конкурс на надання послуг консультанта з лікування ВІЛ/СНІДу в неспеціалізованих закладах».

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, до керівника проекту Шаповалової Валентини, тел. 095 277 78 44.
ХМГО «Асоціація 21 століття» залишає за собою право повторно розмістити оголошення, скасувати конкурс на надання послуг, запропонувати зміни до надання послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *