Запрошуємо херсонців долучитися до участі у Національному жіночому форумі з ВІЛ і СНІДу

ВБО «Об’єднання жінок України, яких торкнулася епідемія ВІЛ «Позитивні жінки» оголошує  відкритий конкурс на участь у Національному жіночому форумі з ВІЛ і СНІДу (далі – Форум), який буде проходити з 19 вересня по 21 вересня 2016 року у місті Одеса.
Метою Форуму є активізація ролі жінок у формуванні національної політики і стратегій у відповідь на виклики ВІЛ/СНІДу і проблем гендерної рівності.
Відбір учасників Форуму відбуватиметься у формі відкритого конкурсу. Розгляд заявок та відбір учасників буде проводити Організаційний комітет Форуму.
Для участі у конкурсі на відбір учасників Форуму ви маєте подати заповнену належним чином анкету-заявку. Зверніть увагу – анкета-заявка містить обов’язкові поля. Просимо приділити достатньо часу заповненню анкети – вона допоможе зробити Форум максимально корисним і цікавим, допоможе визначитися потенційним учасникам з власними завданнями участі у Форумі.
Строк подачі анкет-заявок – з 10 серпня по 26 серпня 2016 р. Останній термін подання заявок – 18.00 26 серпня 2016 року. Заявки, що надійдуть пізніше визначеного строку, розглядатися не будуть.
Розгляд заявок і відбір учасників Форуму, повідомлення заявників про результати конкурсу відбудуться до 31 серпня 2016 року. Оголошення результатів відбору учасників Форуму пройде шляхом розсилки листів на email заявників. Не пізніше ніж за тиждень до початку Форуму учасники отримають іменні запрошення.

До участі у Форумі запрошуються :
– Активістки жіночого руху, членкині ВБО «Позитивні жінки», членкині Євразійської жіночої мережі зі СНІДу, БО «Мережа», інших жіночих мереж, які представлять останні досягнення жіночих об’єднань та кращі практики підтримки ВІЛ-позитивних жінок і їх сімей.

– Спеціалісти-практики, які, спираючись на власний успішний досвід, проведуть практичні секції/дискусійні майданчики/міні-тренінги з одного чи декількох напрямків:

– Досвід розвитку мереж: нові моделі комунікації і технології мобілізації; пошук ресурсів – вихід за межі традиційних джерел; інновації у підтримці діяльності мереж.

– Актуальні адвокаційні досягнення у представленні інтересів жінок на різних рівнях: проблеми жінок, які вирішує світ і Україна, як долучитися і впливати; нові можливості у адвокації,  доступні на різних рівнях (алгоритми дій,  можливості для лобі та ін.. аспекти).

– Сучасні практики допомоги/самодопомоги у проблемах здоров’я жінки, зокрема, у контексті ВІЛ.

Заповнити форму заявки можна за посиланням: https://goo.gl/1TYZ9f

Детальніше про Форум – за посиланням: http://www.women-union.org.ua/#!podiyi-2016/cx09

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *