Завершення тренінгів з «Підвищення рівня інформованості працівників поліції м. Херсона щодо діючої системи послуг з профілактики та лікування таких соціально небезпечних хвороб, як ВІЛ/СНІД, туберкульоз та вірусний гепатит С (ВГС)»

На днях завершено проведення серії тренінгів  з «Підвищення рівня інформованості працівників поліції м. Херсона щодо діючої системи послуг з профілактики та лікування таких соціально небезпечних хвороб, як ВІЛ/СНІД, туберкульоз та вірусний гепатит С (ВГС)» при підтримці UNODC (United Nations Office on Drugs and Crime) та ХМГО «Асоціація 21 століття».

         

Неодноразово були проведенні зустрічі з керівництвом патрульної поліції міста Херсона, де були обговоренні рішення про подальшу співпрацю.

Протягом місяця проводились зустрічі на яких для патрульної поліції показували навчальні відео з практичного застосування засобів безпеки при затримані та спілкуванні з особами групи ризику. Працівниками ХМГО «Асоціація 21 століття» також була надана інформація працівникам поліції щодо пунктів для звернення осіб з хворобами ВІЛ/СНІД, туберкульозу та гепатиту С. Більше 150 осіб були навчанні надаванню першої допомоги людям з небезпечними хворобами з безпекою для власного здоров¢я.

 

Хочемо висловити подяку Константину Дренгалю, Алені Вахтель та всім працівникам патрульної поліцію за вдалу співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *