До Всесвітнього Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми в Скадовську пройшла а

1 грудня АКЦІЯ У СКАДОВСЬКУ
До Всесвітнього Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми в Скадовську пройшли низка заходів
Напередодні 1-го грудня в загальноосвітніх закладах міста пройшли мінітренінги “Порушення прав людини, зокрема ВІЛ-позитивних осіб, в доступі до медичних послуг”. (Стигма та дискримінація)
Учні та педагоги міських шкіл, академічної гімназії, Скадовської філії Херсонського вищого училища фізкультури, працівники та підопічні Скадовського територіального відділення кримінально-виконавчої інспекції долучились до виготовлення спільного квілту. На ньому була висловлена солідарність та підтримка ВІЛ-позитивним. (ЗОШ №2, ЗОШ №3, Академічна гімназія, Спортшкола, КВІ)
Також, в цей день працював тематичний майданчик у формі вільного простору. Кожен учасник мав можливість поділитись своїми думками, задати питання та висловити свої пропозиції з приводу відповіді на виклики суспільству що їх несе епідемія ВІЛ/СНІДу. Зокрема, Валерій Грець (соц. працівник ХМГО “Асоціація 21 століття”, керівник ГО “Вектор толерантності”) порушив питання про продовження практики спільного прийому в кабінеті “Довіра” медичного та соціального працівників та про налагодження прийому аналізів на вірусне наваттаження та CD4 безпосередньо в Скадовській ЦРЛ. (Круглий стіл)
Заходи були організовані ГО “Вектор толерантності”, ініціативною групою ЛЖВ у Скадовську, Скадовською філією ХМГО “Асоціація 21 століття” спільно зі Скадовським районним ЦСССДМ.