Вулична акція, приурочена до Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу

17 травня в Херсоні на розі вулиці Лютеранської та проспекту Ушакова, біля входу в Шевченківський парк . В рамках акції проводиться інформування населення щодо проблематики ВІЛ/СНІДу в Україні, шляхів попередження інфікування та вирішення проблеми ВІЛ/СНІДУ вцілому, а також тестування на ВІЛ-інфекцію за допомогою швидких тестів на базі мобільної амбулаторії, розповсюдження інформаційних матеріалів і засобів контрацепції. Акція відкрила Європейський весняний тиждень тестування в Україні, організований Центром громадського здоров’я МОЗ України спільно з Альянсом громадського здоров’я.
Провели акцію волонтери ХОБФ «Мангуст», Херсонського обласного центру громадського здоров’я, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом, міської громадської організації «Асоціація 21 століття», організації «100 відсотків життя. Херсонський регіон» та Всеукраїнської організації ЛЖВ.
«Херсонська область входить до числа областей України з найвищими рівнями поширеності ВІЛ-інфекції, захворюваності на ВІЛ-інфекцію, захворюваності на СНІД.
Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу, відзначається з 1983 року. Зараз у світі близько 37 млн людей живе з ВІЛ-інфекцією.

      

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *