Впровадження пенітенціарної пробації в установах виконання покарань

05 липня 2019 року на базі ДУ “Північна виправна колонія №90” та ДУ “Дар’ївська виправна колонія” відбулися робочі зустрічі в рамках проекту «FREE ZONE» за участю голови Адміністративної ради ХМГО “Асоціація 21 століття” Зятюка Я.С.,  начальника філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області Кузьмич О.М., начальників Корабельного, Дніпровського районних відділів філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області. 

                                 


Метою зустрічей було обговорення порядку реалізації пілотного проекту щодо впровадження пенітенціарної пробації в установах, основні напрямки та форми взаємодії щодо забезпечення реалізації заходів пенітенціарної пробації під час підготовки засуджених до звільнення та надання допомоги у соціальній адаптації на волі.

                            
Під час зустрічей засудженим розповіли про діяльність «FREE ZONE» та впровадження пенітенціарної пробації. Також, було наголошено на актуальності нових підходів до звільнення та подальшого супроводу, з метою соціальної адаптації.
На засуджених, які виявили бажання взяти участь у проекті, складено оцінку ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та криміногенних потреб правопорушниника, на основі якої буде складено індивідуальний план підготовки до звільнення на кожного засудженого.

      
Наприкінці заходу, був складений графік відвідування установ представниками уповноваженого органу з питань пробації та БО «ВІЛЬНА ЗОНА» в рамках реалізації пілотного проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *